Insta'da Takipçi Kasma   

Insta'da Takipçi Kasma   

Insta'da takipçi kasma nasıl yapılır, ne işe yarar birçok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesidir. Genel olarak kişiler Instagram platformunda fenomen olmak isteyebilecekleri gibi satış sayfası kurmak isteyebilirler.

İlla bunlar olmasa bile takipçilerinin çok olması hoşlarına gidebilir. Böyle anlarda kişiler özellikle de yeni hesap açtıkları zaman ne yapacaklarını bilemeyebilirler. Bu yüzden de sorun yaşanmak istenmiyor ve daha kısa sürede gelişim talep ediliyorsa kişiler kendileri için Instagram takipçi satın al işlemlerini yerine getirirler.

Instagram platformu için akla gelen birçok site ya da mobil uygulama takipçi satışına devam ediyor. Fakat bu alanda güvenilir adres bulmak bir hayli önemlidir. Aksi halde Instagram platformundaki profil bilgileri ele geçirilebilir ya da hesaplar çalınabilir.

Jojogram olarak bu sürecin farkında olarak en kaliteli hizmetleri sunmak için varız. Dileyen herkes internet sitemizde yer alarak kendileri için en uygun olan paketlerin alımlarını yapabilirler.

Insta'da Takipçi Kasma Nasıl Yapılır?

Insta'da takipçi kasma nasıl yapılır, hangi adımlar ile gerçekleştirilir diye merak edenlerin sadece aşağıda olan adımları takip etmesi yeterlidir. Bu anlarda;

  1. Instagram platformundaki profil linkini kopyalamak
  2. Jojogram internet sitesine giriş yapmak
  3. Açılan sekme üzerinden takipçi kısmına tıklamak
  4. Ekrana çıkan boş alana Instagram profil linkini yapıştırmak
  5. Ekranın alt kısmına alım yapılacak takipçi paketi seçmek
  6. Seçilen paketi sepete eklemek
  7. Sepeti onaylamak ve ödeme kısmına geçmek
  8. Ödeme bilgilerini girmek
  9. Telefona gelen onay kodunun girilmesi
  10. En son açılan ekranda onayla kısmına tıklamak

Yukarıda yer alan adımlar ile sitemizden dilediğiniz an kendinize en uygun olan paketlerin alımlarını yapabilir, rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

 

Geri