İnstagram Keşfet Bozuldu

İnstagram Keşfet Bozuldu

İnstagram keşfet bozuldu problemi yaşayan pek çok insan vardır. Bazı durumlarda İnstagram keşfette bozulma meydana gelir ve içerikler değişebilir. İnstagram’da sizinle hiç alakalı olmayan şeylerin çıkması mümkün olabilir. Bazen beğenmediğiniz halde ya da etkileşim kurmadığınız halde keşfet kısmında farklı içeriklerle karşılaşabilirsiniz.

İnstagram’ın en çok kullanılan bölümü olan keşfet kısmı birçok kişinin en çok takıldığı yerlerden biridir. Birçok kişi günümüzde İnstagram’ı keşfet bölümünden takip eder ve oradaki içerikleri izler. Oradaki içeriklere bakmak için İnstagram kullanan pek çok insan vardır. Yaygın şekilde tercih edilen bu bölümde bazı durumlarda bozulmalar yaşanması normaldir. Eğer gördüğünüz içeriklere herhangi bir beğenide bulunmadığınız halde karşınıza çıkıyorsa bir sorun oluşabilir.

Eğer arama kısmında sürekli belli başlı içerikler arıyorsanız keşfet kısmında da onlar görünür. Hangi içeriklerle ve konularla ilgileniyorsanız keşfette bunu görmek olasıdır. Bu yüzden yapmanız gereken arama kısmını değiştirmek ve daha farklı içeriklere yönelmektir. Pek çok kişinin başına gelen bu durum bazen can sıkıcı olabilir. Çünkü insanlar daha çok ilgilendiği konuların karşısına çıkmasını ister ve bunlara yoğunlaşır.

 Yoğunlaşmadığınız konularla alakalı içeriklerin ve gündemlerin karşınıza çıkması can sıkıcı olabilir. Bunun üstesinden gelmek için içerikleri değiştirmeli ve farklı aramalar yapmalısınız. Bazı kişilerde bu durum kendiliğinden düzelirken bazılarında uzun bir süre o şekilde kalabilir. Bu yüzden mutlaka instagramı yeniden kapatıp açmalı ya da yeniden yükleme yapmanız önerilir. İnstagram’ı yeniden yükleyerek ya da hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girmeniz işe yarayabilir.

İnstagram Keşfet Neye Göre Çıkıyor

İnstagram keşfet neye göre çıkıyor ve keşfet hangi içeriklere göre düzenlenir diye merak ediliyor. İnstagram keşfette içeriklerin çıkması daha çok o an ne ünlüyse ona göre belirlenir. Keşfet kısmında gördüğünüz paylaşımlar o an ünlü olan konulara göre yapılır. Gördüğünüz içeriklerin daha çok güncel olduğuna dikkat etmeniz gerekir.

Güncel konularda hangi olay ve durum varsa keşfette de onlar çıkar. Aynı zamanda beğeni ya da yorum yaptığınız, kaydetme yaptığınız postlara göre keşfet belirlenir. Yalnızca sizin etkileşim kurduğunuz değil takip ettiklerinizin de yorum ve beğeni yaptığı hesaplar karşınıza çıkar. İnstagram keşfet bozuldu problemi yaşayanlar sorunu çözmek adına baştan yükleme yapabilir.

İnstagram Keşfet Düzenleme

İnstagram keşfet düzenleme oldukça basittir ve birçok kişi kolay bir şekilde düzenleme yapar. İnstagram keşfet bozuldu sorunu yaşayanlar ufak bir düzenleme yaparak bu sorundan kurtulabilir.

Geri