İnstagram Keşfet Sıfırlama

İnstagram Keşfet Sıfırlama

İnstagram keşfet sıfırlamaişlemi yaparak kısa süre içinde keşfet kısmınız sıfırlanır. Bu sayede keşfet kısmında daha önce görünen içerikler yok olur. Bunlar yerine daha farklı içeriklerin gelmesi adına keşfet kısmının yenilenmesi gerekir. Keşfet kısmını sıfırladığınız zaman bu alandaki postlar yerine başka postlar düşer.

Özellikle keşfet kısmını sıfırlayıp yeni şeyler beğendiğiniz zaman postlar yenilenir. Ayarlar kısmından arama geçmişini temizleyerek keşfetteki postların yenisinin gelmesini sağlayabilirsiniz. Keşfet kısmındaki postların yenilenmesi adına bu tarz sıfırlama işlemleri yapmak fayda sağlar. Yaygın biçimde tercih edilen sıfırlama işlemi postların daha güncel olmasını sağlar.

Keşfet kısmının güncel ve kendi tarzınıza uygun postlardan oluşması için sıfırlama işlemini yapmalısınız. Sıfırlama işlemini yaptıktan sonra postlar eskisiyle yer değiştirir ve daha çok kendi tarzınıza uygun olanlar gelir. Kendi tarzınıza uygun ve beğendikleriniz arasından yeni postlar karşınıza çıkar.

Videolar ve fotoğraflar daha çok sizin beğendiğiniz, yorum yaptığınız alanlardan seçilir. İlgi duyduğunuz alanlardan seçilen bu paylaşımlar keşfet bölümünde karşınıza çıkar. Keşfet kısmında görülen bu postların etiketlerini kullanabilirsiniz. Etiketlere giriş yaparak aynı konuyla alakalı farklı içeriklere de göz atabilirsiniz. Aynı konuya ilişkin birçok posta sahip olan kullanıcılar yer alır. Onları takip edebilir ve fotoğraflarını, videolarını beğenebilirsiniz. Bu sayede İnstagram’da daha keyifli zaman geçirir ve kendinize uygun bir kısım oluşturursunuz.

İnstagram Keşfet

İnstagram keşfet kısmında karşınıza çıkan postlar genelde beğendikleriniz ve yorum yaptıklarınıza ilişkindir. Ancak zaman zaman farklı postların da karşınıza çıkması görülebilen hatalar arasındadır. Eğer hiç alakanız olmayan şeyleri keşfette görüyorsanız bir temizleme işlemi yapmalısınız.

İnstagram keşfet sıfırlama kısmına göz atarak bu alandan keşfeti tamamen temizleyebilirsiniz. Arama geçmişini temizledikten sonra daha farklı postlar beğenerek İnstagram’da yenilik sağlayabilirsiniz. Keşfet kısmında çıkan postlardan memnun değilseniz arama geçmişini temizlemeniz gerekir. Bu sayede daha farklı ve yeni tarzda postlar karşınıza çıkar.

İnstagram Keşfet Temizleme

İnstagram keşfet temizleme seçeneği sayesinde kısa süre içinde İnstagram keşfetiniz kendi tarzınıza yönelir. Oldukça pratik olan bu işlem arama geçmişinin temizlenmesi sonucuyla ortaya çıkar. İnstagram keşfet sıfırlama uygulamasıyla beraber keşfet kısmında daha farklı içeriklerle karşılaşmak mümkündür. Keşfet kısmındaki bu içeriklerin sizin zevkinize hitap etmesi önemlidir.

Eğer zevkinize uygun bir keşfet kısmı oluşturmak isterseniz beğenilerinizi dikkate almanız gerekir. Çünkü keşfet kısmı daha çok sizin etkileşimde bulunduğunuz ve beğendiğiniz postlara göre oluşan bir yerdir.

Geri