İnstagram Keşfet Temizleme

İnstagram Keşfet Temizleme

İnstagram keşfet temizlemeen çok karşımıza çıkan ve merak edilen hususlardan biridir. İnstagram keşfet kısmını temizlemek isteyen kullanıcılar arama geçmişini tamamen sıfırlamalıdır. İnstagram keşfeti temizlemek için mobil uygulamasından giriş yapın ve profilinize tıklayın. Daha sonra ayarlar kısmından güvenlik sekmesini açtığınızda arama geçmişini silmeniz gerekir.

Ayarlar kısmından yapılan bu işlem oldukça basittir ve zaman almaz. Bütün içeriklerinizi temizledikten sonra karşınıza farklı içerikler gelmez ve beğendikleriniz çıkar. Beğendiğiniz içeriklerin karşınıza çıkması ve yeni bir keşfet oluşturmak adına bu adımlara dikkat etmelisiniz. Bu adımlara dikkat ettiğinizde keşfet kısmınız yenileniz ve tarzınıza uygun oluşur.

Kendi tarzınıza ve ilgi alanınıza yönelik bir keşfet kısmı oluşturmak adına bu adımları izlemeniz tavsiye edilir. Özellikle birçok kişi tarafından bu adımlar dikkate alınır ve insanlar kendi içeriklerini görmek ister. Kendi içeriklerinizi ve beğendiklerinizi keşfette görmek adına ara sıra arama geçmişinizi temizlemelisiniz.

Çünkü arama geçmişi çok farklı konular içeriyorsa keşfet kısmınız karışık olabilir ve sizi yansıtmaz. Sizi yansıtan ve ilgi alanlarınızı belirleyen bir keşfet ortaya çıkması adına arama kısmını boşaltmanız gerekir. Arama geçmişini temizledikten sonra artık bu kısmı tamamen kendi zevkinize uygun postlarla doldurabilirsiniz. Karşınıza artık tamamen sizin kendi zevkinize uygun fotoğraflar ve videolar çıkmaya başlar.

İnstagram keşfet kısmını düzenlemek ya da sıfırlamak adına ayarlar kısmına göz atmanız gerekir. Ayarlar kısmından arama geçmişini tamamen sildiğinizde keşfet kısmında yenilenme olur. Keşfet kısmını yenilemek adına bu bölümdeki içerikleri yok etmeniz gerekir. Bunun için de arama yaptığınız konuları temizlemek ve onları ortadan kaldırmak faydalıdır. Arama yaptığınız kısımları temizlemek adına ayarlar kısmına giriş yapmanız gerekir.

İnstagram Keşfet Düzenleme

İnstagram keşfet düzenleme  ve instagram keşfet temizleme birçok kişi tarafından merak ediliyor. Yaygın biçimde karşımıza çıkan İnstagram keşfet düzenleme oldukça basit bir işlemdir. Herhangi bir sorun yaratmayan bu işlem oldukça farklı şekillerde gerçekleşir. Yaygın şekilde tercih edilen bu kısım sizin yeni bir keşfet alanı kullanmanıza destek olur. Yeni bir keşfet kısmı düzenlemek adına bu işlemlere göz atmanız yeterlidir.

İnstagram Keşfet Sıfırlama

İnstagram keşfet sıfırlama işlemini kullanan pek çok kişi İnstagram’da yeni bir keşfet alanı yaratır. İnstagram keşfet temizleme işlemiyle aynı anlama gelen bu işlem oldukça basit bir şekilde yapılır. Bu işlem sayesinde keşfet kısmındaki içerikler tamamen değişir ve istediğiniz içeriklerden oluşur. Tamamen kendi tarzınıza uygun bir İnstagram bölümü yaratmak kolaydır.

Geri